webinar
+48
Zarejestruj się na webinar
06
DNI
23
GODZINY
22
MINUTY
38
SEKUNDY
27 września, środa godz. 10:30
Tricentis
Soflab
Każda aplikacja, każda technologia 
jedno rozwiązanie - TRICENTIS TOSCA.
/
Czy wiesz, że 80%-90% testów możesz zautomatyzować? 
/
Czy wiesz, że zarówno testy kalkulatora jak i SAPa możesz zautomatyzować bez kodowania?
/
Poznaj funkcjonalności rozwiązania Tosca oraz dowiedz się jak mogą wesprzeć Twój biznes.
/
Podczas webinaru pokażemy demo i zaprezentujemy use case'y, abyś mógł kompleksowo zapoznać się z korzyściami z wdrożenia.
Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych Tricentis oraz na otrzymywanie okresowych komunikatów, wiadomości e-mail i materiałów promocyjnych związanych z produktami i usługami zgodnie z Polityką prywatności Tricentis i mogę zrezygnować z subskrypcji lub wycofać moją zgodę w dowolnym momencie. 
Automatyzacja testów bez ograniczeń. 
/
PRELEGENCI
Michał Figiel,
Head of Technical Testing Department,
Soflab Technology
Adam Rudzki
Technical Solution Architect-Presales Department,
Tricentis
Specjalista z wiedzą ekspercką w dziedzinie kontroli jakości i doświadczeniem w zakresie SDLC (jakość, menedżer zmian, mistrz Scrum, trener automatyzacji), ugruntowanym głównie podczas realizacji projektów dla branży Telco. Jako architekt rozwiązań Tricentis w zespole presales odpowiada za dostarczanie PoC u klientów i partnerów technologicznych. Dopełnieniem wysokich kwalifikacji technicznych są świetnie rozwinięte umiejętności miękkie.
Ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług automatyzacji i testowania wydajności, skupiający się na promowaniu innowacji oraz podejścia Agile. Jako dyrektor zespołu odpowiadającego za testy techniczne, z sukcesem realizuje projekty w branżach IT, telekomunikacyjnej, bankowej i mediach. Obecnie odpowiada za wszelkie inicjatywy Działu Badań Technicznych Soflab Technology, w tym za współpracę partnerską z Tricentis, globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań i narzędzi do kompleksowej automatyzacji i optymalizacji testów.
Tosca to innowacyjne narzędzie dedykowane do automatyzacji testów, wykorzystujące podejście do testowania oparte na modelach i adresacji ryzyk co pozycjonuje to narzędzie w gronie narzędzi no-code/low-code. Jedną z głównych zalet platformy jest przyspieszenie wydań
oprogramowania poprzez optymalizację czasu tworzenia i utrzymania testów automatycznych dla procesów end-to-end w zespołach, projektach i aplikacjach. Dzięki wsparciu jakie daje narzędzie użytkownikowi i podejściu opartemu o modele, Testerzy biznesowi mogą z powodzeniem być bezpośrednimi autorami testów automatycznych, co znacząco wpływa na optymalizację czasu testów oraz w dłuższej perspektywie zmniejszenie obciążenia zespołu biznesowego.
Tricentis to globalny lider w dostarczaniu rozwiązań i narzędzi do kompleksowej automatyzacji i optymalizacji testów, które pomagają firmom podnieść jakość oprogramowania, przyśpieszyć wdrażanie zmian i zoptymalizować procesy testowe. Producent specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dla testowania aplikacji i systemów, które mają zastosowanie we wszystkich branżach bez ograniczeń m.in. w sektorze finansowym, ubezpieczeniowym, opiece zdrowotnej, handlu detalicznym i wielu innych. Firma sukcesywnie rozszerza swoje portfolio w odpowiedzi na bieżące potrzeby klientów i rynku. Całkowita liczba specjalistów narzędziowych przekroczyła już 200 000, a ilość klientów na całym świecie wynosi ponad 2000.
Tricentis Tosca
Tricentis 
Soflab Technology Sp. z o.o. Polityka prywatności
Soflab
Soflab Facebook
Soflab